GIS 6 - Геодезична Інформаційна Система 6

Геодезична Інформаційна Система 6 - нова багатокористувальницька версія з покращенной структурою баз даних, дозволяє виконувати комплекс завдань від камеральних робіт до реєстраційної картки і обмінного файлу. У якості SQL серверу баз даних можуть бути використані Microsoft SQL Server 2000, 2005 або 2008. Бази даних можна умовно поділити на реєстри: сертификатів, земельніх ділянок, нерухомості, технічної документації, державних актів, договорів оренди, реєстраційних карток, книг реєстрації. Реєстри мають окремі вікна в програмі за державними актами, книгами реєстрації й реєстраційними картками, при цьому ведеться оперативна статистична інформація. Окремо можна також виділити наявність в програмі модуля MapDraw, надающого можливість підключення і відображення зовнішніх растрових і векторних шарів ArcView/ArcGis сумісно з внутрішніми шарами: земельні ділянки, кадастрові блоки, внутрішньогосподарський устрій, грунтова характеристика, сервітути, обмеження і оренда. Відображення карти можна суміщати з відображенням атрибутивної інформації. В програмі є можливість відображення і координування растрів у форматі Bmp, Wmf, Jpg, Tif і Sid безпосередньо на екрані або у вікні координування. Програма дозволяє відображати необмежену кількість зображень і їх розмірів, а також присутній імпорт і експорт параметрів прив'язки із форматів Tab, Rtr, Bpw, Jgw, Tfw, Sdw. Карта містить також суттєві інструменти для пошуку об'єкта і відображення його на карті.

опис · відео · зміни · документація частина I · частина II · частина III · спробувати · замовити

GIS 6 Agro - Геодезична Інформаційна Система 6 Агро

ГІС 6 Агро - мережива версія програми для керування земельним банком агрокомпанії. Програма складається з декількох багатофункціонувальних модулей, які уявляють собою функціонал для ведення обліку земельних ділянок, сівообороту полів, усіх видів власності і користування земельними ділянками, дають можливість слідкувати за строками дії договорів оренди і обмінюватися інформацією із зовнішніми рішеннями. Розширені аналітичні і пошукові інструменти дозволяють швидко знайти ділянку, проаналізувати інформацію і роздрукувати звіт. Вбудований картографічний модуль MapDraw 2 дає можливість підключення і відображення зовнішніх растрових і векторних шарів ArcView/ArcGis сумісно із зовнішніми шарами: земельні ділянки, поля, сівооборот, внутрішньогосподарський устрій, грунтова характеристика, оренда тощо. Крім того, модуль дозволяє завантажувати знімки з публічних картографічних серверів, таких як: Публічна Кадастрова Карта України, Google Map та інші. Присутня можливість настроювати відображення земельних ділянок за різними параметрами, наприклад, в залежності від кількості днів до закінчення оренди. Модуль Камеральні функції надає функціонал для проектування і редагування топології земельних ділянок, паювання ділянок за площою, вартості або кількості власників. У модулі Договора оренди відображається увесь реєстр укладенних договорів оренди і суборенди земельних ділянок з можливістю швидкого пошуку, відбору або зміни параметрів. Інтегрований модуль FastReport дозволяє створювати шаблони для формування звітів будь-якої складності і змісту.

опис · зміни · спробувати · замовити

EJRC 2 - Електронний журнал реєстрації клієнтів + кошториси для виконання земельно-кадастрових і проектно-вишукувальних робіт

Програма"Електроний журнал реєстрації клієнтів 2" - мережива версія програми, яка уявляє собою окремий реєстр, що використовує базу даних Microsoft SQL Server 2000/2005/2008. Програма EJRC 2 може використовувати загальну базу даних з програмою Геодезична Інформаційна Система 6. Реєстр складається з бази даних рахунків, договорів і актів на виконання земельно-кадастрових робіт, бази платіжних доручень, бази подакових накладних і модулю розрахунку кошторисів. Створення рахунків може виконуватися в ручному режимі або автоматично з програми Геодезична Інформаційна Система 6. Рахунки, договора, акти здачі-виконання робіт і податкові накладні створюються з шаблонів Fast Report 3. Користувач має можливість коригувати як сформовані документи, так і шаблони документів, а також експортувати їх в різні формати. В програмі передбаченно відстежування виконання окремих етапів робіт і обліку прийнятих документів від замовника. Модуль розрахунку кошторисів дозволяє використовувати будь-які збірники цін і має зручне вікно для вибору параметрів. Користувач має можливість створювати шаблони кошторисів для різних видів робіт і корегувати перелік пунктів кошторису для окремого рахунку.

Програма постачається із збірниками: „Розміри оплати земельно-кадастрових робіт та послуг” 97/298/124 от 15.06.2001, "Збірник цін на вишукувальні роботи для капітального будівництва" (1982), "Збірник цін на проектні та вишукувальні роботи по землеустрою" (Київ, 1983), "Ціни на проектні та вишукувальні роботи по землеустрою і земельному кадастру" (1986) и "Збірник укрупнених кошторисних розцінок на топографо-геодезичні та картографічні роботи" (Київ, 2003), Наказ № 100 Центру ДЗК "Про затвердження єдиного тарифу на виконання робіт зі складання обмінного файлу у форматі XML" (Київ, 2011), Постанова № 835 Кабміну "Надання Державним агентством земельних ресурсів та його територіальними органами платних адміністративних послуг" (Київ, 2011).
Програма дозволяє адміністратору надавати різні права доступу для окремих користувачів і проводити аналіз створення і редагування записів користувачами. Функція вибору записів дозволяє відібрати дані відразу за декількома параметрами. У програмі передбачено створення звичайних номерів рахунків або потрійних, які мають крім порядкового номеру, номер місяця і відділу. Кожному рахунку присвоюється унікальний штрих-код, який можливо друкувати на документах і використовувати для швидкого пошуку з використанням сканеру штрих-кодів.

опис · зміни · документація укр · демо-версія · замовити

КВЗКР 2 - Кошториси для виконання земельно-кадастрових і проектно-вишукувальних робіт

Програма „Кошториси для виконання земельно-кадастрових і проектно-вишукувальних робіт 2” призначена для розрахунку кошторисів для виконання земельно-кадастрових і проектно-вишукувальних робіт на території України. Модуль розрахунку кошторису дозволяє використовувати будь-які збірники цін і має зручне вікно для вибору параметрів. Користувач має можливість створювати шаблони кошторисів для різних видів робіт і корегувати перелік пунктів кошторису для окремого рахунку. Програма поставляється з внесеними збірниками цін: „Розміри оплати земельно-кадастрових робіт та послуг” ( № 97/298/124 от 15.06.2001), "Збірник цін на вишукувальні роботи для капітального будівництва" (1982), "Збірник цін на проектні і вишукувальні роботи по землеустрою" (Київ, 1983), "Ціни на проектні і вишукувальні роботи по землеустрою і земельному кадастру" ( 1986), "Збірник укрупнених кошторисних розцінок на топографо-геодезичні та картографічні роботи" (Київ, 2003), Наказ № 100 Центру ДЗК "Про затвердження єдиного тарифу на виконання робіт зі складання обмінного файлу у форматі XML" (Київ, 2011), Постанова № 835 Кабміну "Надання Державним агентством земельних ресурсів та його територіальними органами платних адміністративних послуг" (Київ, 2011). Користувач має можливість змінювати документи перед друком, створювати шаблони документів в форматі Fast Report 3, MS Word і Open Office, а також зберігати документи в форматі fp3, pdf, xls, doc, html, gif.

Інсталяційний CD-Disk також містить приклади розрахунків, збірники цін і доповнення до збірників:

- Збірник укрупнених кошторисних розцінок на топографо-геодезичні та картографічні роботи (Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України 19.02.2003 N 29/м,  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 13 червня 2003 р. за N 484/7805, Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища N 291 ( z0670-07) від 14.06.2007)

- Розміри оплати земельно-кадастрових робіт та послуг (Наказ Державного комітету України із земельних ресурсів, Міністерства фінансів України, Міністерства економіки України № 97/298/124 від 15.06.2001, Зареєстровано у Міністерстві юстиції України 10 липня 2001 р. за № 579/5770 Про затвердження Розмірів оплати земельно-кадастрових робіт та послуг ( Зі змінами, внесеними згідно з Наказами Державного комітету по земельних ресурсів № 213/593/319 ( z0019-02 ) від 24.12.2001 № 66/438/1777 ( z0574-02 ) від 18.06.2002))

- Ціни на проектні і вишукувальні роботи по землеустрою і земельному кадастру (1986 р.)

- Збірник цін на проектні і вишукувальні роботи по землеустрою (Київ, 1983 р.)

- Збірник цін на вишукувальні роботи для капітального будівництва (1982 р.)

- Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт для будівництва, що здійснюється на территорії України ДБН Д.1.1-7-2000

- Порядок визначення вартості проектно-вишукувальних робіт для будівництва, що здійснюється на территорії України ДБН IV-16-98, Частина III

- Доповнення до збірника цін на проектні і вишукувальні роботи по землеустрою і земельному кадастру (10.06.1991, № 400-31)

- Доповнення до збірника цін на вишукувальні роботи для капітального будівництва (01.03.1990, № 22)

опис · зміни · документація укр · демо-версія · замовити

GisMapServer - графічний сервер для програми Геодезична Інформаційна Cистема 6 і MapDraw 2

GisMapServer – картографічний сервер для внутрішніх шарів програми Геодезична Інформаційна Система 6 і зовнішніх шарів підтримуючих програмою MapDraw 2. Додаток дозволяє суттєво прискорити процес формування зображень для клієнта, вивільнити трафік локальної мережі, а також зробити безпечним доступ до векторних і графічних данних, що знаходяться на сервері. Графічний сервер підтримує наступні шари: внутрішні загальні шари (кадастрові зони, кадастрові квартали, земельні ділянки, внутрішньогосподарський устрій, грунтова характеристика, сервитути, обмеження, оренда); внутрішні шари грошової оцінки (межі населених пунктів, оціночні зони, грунтова характеристика, локальні фактори, схили); зовнішні шари у форматі Shp/Shx/Dbf програми ArcGis/ArcView (точки,  лінії, полігони); зовнішні шари у форматі MapDraw 2 (зображення (Bmp, Wmf, Jpg, Tif і Sid), косметичний). GisMapServer може також використовуватися у якості картографічного Інтернету серверу. Дана технологія дозволяє отримувчати картографічну інформацію в додатках користувачів. HTTP запити можуть містити координати центру рисунку, масштаб, розмір і формат отриманого рисунку. Java, С# і Delphi приклади для роботи з картографічним інтернет сервером поставляється разом з програмою. Крім того, для картографічного серверу надається бесоплатно програма GisWebClient призначена для перевірки наложення обмінних файлів в форматі In4 і Xml. Програма працює сумісно з картографічним сервером GisMapServer. Дозволяє виконувати перевірки розміщення вибраних обміних файлів відносно растрової і векторної інформації підприємтва. У програмі передбаченно підключення зовнішнього редактору і перевірки обмінних файлів, позиціонування на вибраний обмінний файл, довільне масштабування, зміщення і редагування Гео-просторової і семантичної інформації. Додатково GisMapServer може бути використано в якості GPS Tracker сервера.

опис · зміни · документація GisMapServer · документація GisWebClient · демонстрація · демо-версія · замовити

MapDraw 2 - векторний редактор і пошуковий інструмент

MapDraw 2 – програма для відображення, створення, змін і пошуку просторової інформації. Програма дозволяє відображати, створювати й змінювати файли у внутрішньому й зовнішньому форматі Shp/Shx/Dbf програми ArcGis/ArcView. Присутня можливість координувати растр в форматі Bmp, Wmf, Jpg, Tif і Sid безпосередньо на екрані або у вікні координування. Дозволяє відображати необмежену кількість зображень та їх розмірів, а також присутній імпорт і експорт параметрів прив'язки із форматів Tab, Rtr, Bpw, Jgw, Tfw, Sdw. Група растрових файлів може бути зібрана в одному або декількох шарах. Крім зовнішніх шарів: точки, лінії та полігони, підтримується внутрішній косметичний шар з можливістю створення в ньому додаткових об'єктів: текст і позначки. Програма містить суттєві інструменти для пошуку одного або декількох об'єктів, при цьому запити можна здійснювати і з зовнішніх програм. Об'єкти можуть містити як багато полів з атрибутивною інформацією, так і посилання на файли в будь-якому форматі, які можна відобразити або змінити безпосередньо з програми. При редагуванні таблиць присутня можливість автозаповнення полів з використаням формул. Кожен шар містить свої параметри відображення та пошуку. Із зовнішніх програм можно виконувати також експорт зображення в формат wmf, bmp, jpg. Програма містить модуль для перетворення зображень, побудови пірамід, а також Гео-просторові операції для вибраних об'єктів або шарів. Підтримується імпорт об'єктів із файлів у форматі Dxf, Shp, In4, Xml, Kmz, Kml, Dmf, Mif, а також імпорт даних із тахеометрів і GPS прийомників в форматі Ics, Pts, Dat, Txt. Присутня можливість підключення космознімків GoogleMap у вибраній системі координат, у тому числі й місцевій системі координат. Дозволяє використовувати шар в базі MS SQL Server 2008 для сумісного створення і редагування ГЕО-просторової і семантичної інформації. Надає можливість створення шара GPS Tracker для відображення на карті місцеположення комп'ютера, на якому запущена програма або відділеного об'єкту.

опис · зміни · документація · демо-версія · замовити

GIS 6 Web Edition

GIS 6 Web Edition дозволяє суттєво разширити мобільність використання даних програми ГІС 6, а також розширити можливості системи. Тепер доступ до інформації можна виконувати з будь-якого пристрою, що має доступ в Інтернет або в корпоративній мережі. Серверна частина ВЕБ-рішення може бути розвернуто як в MS Windows, так і в Unix системах. Параметри і правила доступу користувачів через ВЕБ-інтерфейс аналогічні користувачам ГІС 6. Рішення розроблено на базі технологій Apache Tomcat 7, Java, MS SQL Server 2008, Spring, Hibernate, Html, Css... Поточна версія демонструє можливості використання технологій для надання оперативного доступу до даних програми ГІС 6 через ВЕБ-інтерфейс. Крім стандартних для програми ГІС 6 можливостей, ВЕБ-рішення дозволяє виконувати: редагування і візуалізацію ГЕО-просторових баз даних створенних користувачем, здійснювати on-line спостереження за об'єктами за допомогою встановлених GPS-tracker пристроїв, керувати базою даних сканованих матеріалів й інших файлів, відображати графічне надання оперативної статистичної інформації. Створення і редагування ГЕО-просторових баз даних, створенних користувачем. Можливість здійснювати векторизацію через ВЕБ-інтерфейс, а також редагувати семантичну інформацію. Візуалізація ГЕО-просторових баз даних, створенних користувачем. Можливість використання кольорової заливки, що залежить від значень семантичної інформації в базах даних. Відображення переміщення мобільних об'єктів, що передають місцеположення за допомогою GPS-tracker пристроїв. Відбір договорів оренди за кодом КОАТУУ, адресою земельної ділянки, орендатором, станом ділянки і видом договору. Відображення на карті Google Map договорів оренди із заливкою відповідної кількості днів до закінчення строку оренди. Підсвітка вибраних записів і інформації.

опис · презентація · демонстрація · документація · замовити

EJRC 2 Web Edition

EJRC 2 Web Edition дозволяє одночасно працювати з базою даних як в корпоративній мережі за допомогою EJRC 2, так і віддаленно через Веб-інтерфейс. Рішення включає в себе можливісті EJRC 2 Manager і EJRC 2 Web Manager дозволяє отримати доступ відповідальним особам до завдань на виконання робіт. Отримати інформацію про стан замовлення може тепер і замовник, знаючи штрих-код замовлення. Єдиний формат бази злиття і шаблонів документів MS Word і Open Office в EJRC 2 і EJRC 2 Web Edition. Унікальна можливість створення і редагування шаблонів звітних форм on-line. Шаблони звітних форм можуть знаходитися як на сервері EJRC 2 Web Edition, так і локально у клієнта. Присутня можливість експорту сформованих документів в поширені формати Doc, Xls, Pdf та інші. Маштабування EJRC 2 Web Edition дозволяє створити повноцінний сайт компанії. ВЕБ-рішення для програми "Електроний журнал реєстрації клієнтів 2" (EJRC 2) дозволяє вести оперативний облік рахунків, договорів і актів на віконання земельно-кадастрових робіт, бази платежних доручень і завдань на виконання робіт. Користувач має можливість корегувати як сформовані документи, так і шаблони документів. В EJRC 2 Web Edition передбачено відстеження виконання окремих етапів робіт і облік прийнятих документів від замовника. Адміністратор системи може налаштовувати права доступу для окремих користувачів. Рішення дозволяє ефективно планувати виконання робіт. EJRC 2 Web Edition розроблено на базі технологій Apache Tomcat 7, Java, MS SQL Server 2008, Spring, Hibernate, Html, Css ...  за допомогою EJRC 2 Web Edition розробленого Компанією ШЕЛС Ваш бізнес суттєво розшире сферу застосування і географію використання. Рішення дозволяє створити корпоративний сайт компанії та об'єднати роботу віддалених офісів і співпрацівників. Залучайтесь сьогодні до групи користувачів EJRC 2 Web Edition і отримайте скидку на іноваційні рішення для Вашего бізнесу.

опис · демонстрація · замовити

Bootstrap